Lokalizator

50° 16' 33" N   18° 40' 12" E
°C
 1:00  1:00

Dane meteorologiczne dostarcza serwis Weather.com. Najbliższy punkt pomiarowy: stacja Gliwice znajduje się w odległości 1km od prezentowanego obiektu.

Dodaj do...

Trzy Światy Spa & Wellness

wirtualne wycieczki - Trzy Światy Spa & Wellness Hotel Trzy Światy położony jest w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy mieszkaniowej, zaledwie 1,5 km od centrum Gliwic, oferując domowe zakwaterowanie, bezpłatny parking oraz łatwy dostęp do głównych dróg.

Ten zachęcający hotel składa się z 3 budynków, otoczonych przepięknym ogrodem z letnim tarasem. Pokoje są standardowe, a jednocześnie komfortowe, z bezpłatnym dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz prywatną łazienką. Spokojna lokalizacja jest gwarancją znakomitego wypoczynku. Codziennie rano na Gości czeka serwowane bezpłatnie śniadanie.

Podczas pobytu w hotelu Trzy Światy, Goście mają okazję skosztować wybornej, regionalnej kuchni, podawanej w hotelowej restauracji. Hotel dysponuje również przytulną, winną piwnicą oraz café-barem, prowadzącym sprzedaż alkoholu, przekąsek i deserów. W razie gdy chcieliby Państwo przekonać się o atrakcyjności centrum Gliwic, nieopodal hotelu znajdują się doskonałe połączenia komunikacyjne.

Panoramy

panoramy - Restauracja - sala kolumnowa
panoramy - Restauracja - sala kolumnowa
panoramy - Sala Bohemy
panoramy - Pokój dwuosobowy
panoramy - Pokój dwuosobowy - łazienka
panoramy - Winiarnia
panoramy - Winiarnia
panoramy - Hotel - Restauracja 3 Światy