Lokalizator

49° 46' 52" N   22° 37' 54" E
°C
 1:00  1:00

Dane meteorologiczne dostarcza serwis Weather.com. Najbliższy punkt pomiarowy: stacja Przemyśl znajduje się w odległości 14km od prezentowanego obiektu.

Dodaj do...

Hotel Zamkowy w Krasiczynie

wirtualne wycieczki - Hotel Zamkowy w Krasiczynie Hotel "Zamkowy" w Krasiczynie oferuje 92 komfortowe miejsca noclegowe w pokojach 1-, 2-, 3-osobowych i apartamentach (50 pokoi), które znajdują się w kilku obiektach na terenie zabytkowego parku, w: hotelu, zamku, Pawilonie Szwajcarskim i Pawilonie Myśliwskim.

Hotel - zabytkowy budynek powozowni, adaptowany dla potrzeb hotelowych, tworzy niezwykle urokliwą i funkcjonalną bazę, wyposażoną we wszystko co jest niezbędne do świadczenia usług hotelowych na wysokim poziomie. Dysponuje 63 miejscami w pokojach i apartamentach zaprojektowanych w 3 tonacjach kolorystycznych; błękitnej, łososiowej i zielonej. W hotelu goście szczególnie upodobali sobie dwa apartamenty: "Książęcy", z przepięknym widokiem na park oraz "Cichy kącik", z widokiem na hotelowe patio z fontanną.

Zamek - w komnatach północnego skrzydła XVI w. zamku urządzono apartamenty na 14 miejsc, zapewniając gościom wypoczynek w iście królewskim stylu. Z pokoi w zamku można podziwiać wspaniały dziedziniec zamkowy, którego skrzydła pokrywa, unikatowa w skali światowej, dekoracja sgraffitowa a bajkowa sceneria zamku, przepięknie oświetlonego nocą, zniewala i zachwyca.

Pawilon Szwajcarski - budynek z XVII w. połączony z zamkiem tajemniczym przejściem. Dysponuje 10 miejscami w pokojach i apartamentach. Pobyt w pawilonie stanowi pełną uroku i zagadkowości przygodę, bowiem, po północy, spotkać tu można ducha zamku - Zosieńkę. Piękną, nieszczęśliwie zakochaną dziewczynę, o której legendy przekazywane są w Krasiczynie od pokoleń. Tylko tu jest jedyny apartament, którego okna wychodzą na 3 strony świata. Pawilon tonący w kwitnących w czerwcu jaśminach, których zapach zatraca zmysły, szczególnie upodobali sobie nowożeńcy. Dla nich, tu właśnie, gospodarze przygotowali w noc poślubną specjalną niespodziankę.

Pawilon Myśliwski - willa w stylu myśliwskim, wtulona w krasiczyński park, dysponująca 5 miejscami. Posiada niezwykłe zalety: 3 sypialnie, salon myśliwski z kominkiem, dwie łazienki wyposażone w jacuzzi, w pełni urządzoną kuchnię, własny ogródek z altanką, parking i kominek ogrodowy. Stanowi idealne miejsce do pracy twórczej lub naukowej, wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi. W świetle zachodzącego słońca, przy ogrodowym kominku, blisko natury, goście upajają się zapachem łąk, rechotem żab i klekotem bocianów - stałych mieszkańców Krasiczyna.

W Pawilonach Myśliwskim i Szwajcarskim goście mogą przebywać ze swoimi czworonożnymi ulubieńcami. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.

www.krasiczyn.com.pl

Panoramy

panoramy - Wejście główne nocą
panoramy - Restauracja - sala rycerska
panoramy - Restauracja - sala myśliwska
panoramy - Apartament zamkowy - salon
panoramy - Apartament zamkowy - sypialnia
panoramy - Apartament zamkowy - sypialnia
panoramy - Apartament zamkowy - łazienka
panoramy - Apartament zamkowy - przedpokój
panoramy - Komnaty reprezentacyjne - sala kominkowa
panoramy - Apartament książęcy - salon
panoramy - Apartament książęcy - sypialnia
panoramy - Apartament książęcy - łazienka